Guļamistabas Fen-Šui

Guļamistabas Fen-Šui

Fen-Šui ir sena zinātne, kas radusies Ķīnā. Tā stāsta par to, ka ņemot vērā vienkāršus padomus, kā pareizi izvietot dzīvoklī mēbeles, kādiem priekšmetiem jābūt katrā jūsu mājas telpā, jūs viegli pārvērtīsiet savu māju par mājīgu, varēsiet piesaistīt mīlestību, veselību, labklājību un veiksmi.
Krāsas guļamistabai

Krāsas guļamistabai

Guļamistaba ir telpa, kurā cilvēks pavada aptuveni trešo daļu savas dzīves guļot vien. Tā ir sava veida privātā zona, kurā citiem ieeja liegta, tāpēc tās iekārtojums ir īpaši intīms un individuāls. Turklāt, ņemot vērā, ka tajā atpūšamies, tad būtiskas ir krāsas un noskaņas, lai miegs un atpūta būtu īpaši patīkams.
Telpa bez piektā stūra

Telpa bez piektā stūra

Uzkrītoši daudz plūdlīnijas konstruktīvajos elementos un apļu motīvi dekoratīvajā apdarē dzīvokli padarījuši vizuāli plašāku un piešķīruši labirintam raksturīgu intrigu.
Ekskluzīvas tapetes

Ekskluzīvas tapetes

Tapetes var salīdzināt ar apģērbu, jo kā viens, tā otrs rada tēlu un noskaņu. Tāpat kā ir ekskluzīvi apģērbu modeļi, arī tapešu modē ir ekskluzīvs piedāvājums. No parastām tapetēm tās atšķiras ne tikai cenu ziņā, bet arī izskatā un dizainā, - tās ir daudz izsmalcinātākas, elegantākas, pievilcīgākas, domātas īpašām telpām un īpašas atmosfēras radīšanai.
Idejas skolas bērna istabai

Idejas skolas bērna istabai

Tuvojoties mācību gada sākumam, jo īpaši aktuāla kļūst skolas bērna istabas iekārtošana. abc.lv piedāvā mēbeļu idejas bērnistabām, kas varētu noderēt, gan pārtaisot esošu interjeru, gan meklējot gatavus variantus.
Lamināta apakšklāja materiāli

Lamināta apakšklāja materiāli

Zem lamināta var izmantot vairāku veidu apakšklāja materiālus: putu plēvi, korķa starpliku, divslāņu gofra kartonu, <i>Isoplaat</i> plātnes un <i>Parkolag</i>. Galvenais materiāla noteikums, lai tas derētu tieši lamināta grīdas segumam – ne vairāk kā 3 mm biezums.
Kā iekārtot guļamo telpu?

Kā iekārtot guļamo telpu?

Cilvēks miegā pavada vidēji trešo daļu savas dzīves. Tas ir pietiekams laiks, lai būtu vērts guļamistabu iekārtot ērtu un mājīgu.
Kas ir baldahīns un kādām vajadzībām to lieto

Kas ir baldahīns un kādām vajadzībām to lieto

Kas ir baldahīns un kādām vajadzībām to lieto? Paskaidro dizainere Ilze Keviša un aizkaru dizainere Kristīne Lēģere.
Labam miegam

Labam miegam

Miegā cilvēks pavada vairāk laika nekā jebkurā citā nodarbē. Guļot ērtos apstākļos, cilvēks atpūšas un iegūst spēkus nākamajai dienai, tāpēc ir vērts pacensties, lai miegs būtu labs.
Žalūzijas mājokļa interjerā

Žalūzijas mājokļa interjerā

Žalūziju uzdevums ir pasargāt mājokļa iemītniekus no pārāk spilgtiem saules stariem un nevēlamiem garāmgājēju skatieniem. Tās ir ierasta interjera elements biroju telpās, tomēr arvien biežāk žalūzijas kā logu aizsegu un dekoru izmanto arī dzīvojamās telpās.
Kā iekārtot darba vietu skolniekam?

Kā iekārtot darba vietu skolniekam?

Jau no pirmās skolas dienas bērna mugurkauls un acis tiek pakļauti palielinātai slodzei, tāpēc vismaz mājās būtu nepieciešams radīt apstākļus, kas mācību procesu nepadarītu par veselībai kaitīgu. Lai pareizi iekārtotu darba vietu skolniekam, der zināt dažus vispārējus principus.
Ja esat vasarnīcā...

Ja esat vasarnīcā...

Ja esat ģimenes mājas vai vasarnīcas īpašnieks vai arī jums ir dzīvoklis ar lodžiju vai balkonu, pītas mēbeles atpūtas brīžu labsajūtai ir laba izvēle. Pieejamas dažādu materiālu pītas mēbeles, rotangpalmas izstrādājumi ir ļoti iecienīti to patīkamās tekstūras, komforta, plašo izmantošanas iespēju, kā arī izskata dēļ.
Iekārtojam istabu mazulim

Iekārtojam istabu mazulim

Kad mājās uzrodas mazulis, katrai ģimenei rodas jautājums – kā iekārtot bērna istabu? Bērnistaba parasti ir gan guļamistaba, gan spēļu, gan arī mācību telpa.

Rakstos atrasts: 33

Kā iekārtot mazu guļamistabu?

Kā iekārtot mazu guļamistabu?

Ja tu dzīvo pavisam nelielā dzīvoklīti vai dali mājokli ar citiem cilvēkiem, tu noteikti zini, ko nozīmē šaurība. Kvadrātmetru daudzums ne vienmēr nosaka ērtības pakāpi, tāpēc guļamistabas iekārtošanā vadies pēc noteiktiem principiem.

Kā atbrīvot māju no nepatīkama aromāta?

Kā atbrīvot māju no nepatīkama aromāta?

Draugu apciemojums var izvērsties pagalam nepatīkams, ja, ieejot mājā, uzreiz nākas saraukt degunu. Nepatīkamu aromātu var radīt mājdzīvnieki, mitrums un pelējums, ēdiens un cigarešu dūmi. Šādas smakas ar laiku var iesūkties sienās, mīkstajās mēbeles un aizkaros, tāpēc novērs jebkādu nepatīkamu aromātu rašanās un izplatīšanās cēloņus.

Kā pareizi iekārtot guļamistabu?

Kā pareizi iekārtot guļamistabu?

Gulta ir jebkuras guļamistabas galvenā mēbele, tādējādi kļūstot arī par centrālo dizaina elementu. Tās novietošana reizēm var sagādāt liekas problēmas, tāpēc iepazīsties ar vispārējām vadlīnijām guļamistabas mēbeļu organizēšanā!

Jautājumos atrasts: 0