Ķīpsalā notiks starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2017"

Foto: abc.lv

No piektdienas, 6. oktobra, līdz svētdienai, 8. oktobrim, izstāžu centrā "Ķīpsala" notiks starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2017", kurā varēs apskatīt kvalitatīvus un oriģinālus Baltijas uzņēmumu, profesionāļu un studentu dizaina darbus.

Izstādē būs iespējams apmeklēt arī būvniecības portāla abc.lv stendu, kurā visi interesenti varēs saņemt bezmaksas katalogus - "Praktiskie padomi" un "Profesionālā būvniecības gadagrāmata" profesionāļiem.

Izstādē būs apskatāmas mēbeles, gaismas ķermeņi, apģērbi un aksesuāri, dzīves stila produkti un citi oriģināli dizaina produkti, ko prezentēs Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumi.

Tāpat dalībnieku vidū būs Latvijas dizaina skolu un augstskolu audzēkņi, kas izstādē prezentēs savus diplomdarbus un radošos projektus.

Izstādē varēs apskatīt profesionālas žūrijas izraudzītus Latvijas dizaina darbus. Šogad profesionāļu konkursā darbi tiek pieņemti trīs kategorijās - interjera dizains, mēbeļu dizains un prečzīmes jeb logotipu dizains. Mēbeļu dizaina labākie darbi būs apskatāmi arī klātienē.

Otro reizi izstādē "Design Isle" notiks arī Baltijas dizaina gadatirgus, kur dizaineri tirgos dizaina produktus - interjera priekšmetus, apģērbus, aksesuārus, dzīves stila produktus.

Esošajiem un topošajiem dizaineriem notiks seminārs "Dizaina nākotnes profesijas".

 

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!